GNA Danışmanlık

About Us


Şirketler her geçen gün daha da karmaşıklaşan iş süreçlerini yönetebilmek için farklılaşmış yazılımlar kullanmaktadırlar. Bu uygulamaların hem sayısı, hem de ürettikleri veriler gün geçtikçe çoğalmakta, bunun sonucunda birbirinden bağımsız,  analizi yapılamayan, anlamsız veri yığınları ortaya çıkmaktadır.

GNA, firmanız için en uygun ürün bağımsız çözümleri üretmekte ve şirketinizin verimliliğini arttırmanıza yardımcı olacak projeler geliştirmektedir. Uzmanlık alanımızdaki uygulamaların en etkin şekilde kullanımıyla kuracağımız analitik platformunuz şirketinizin bugünü ve geleceği hakkında alacağınız stratejik kararların en önemli kaynağı olacaktır..

GNA, hizmet sunduğu veya sunacağı kurumlara iş süreçlerinin iyileştirilmesi, karlılık ve verimliliklerinin arttırılması yönünde danışmanlık sağlamakta ve bunları İş Analitiği çözümleri ile destekleyerek kurumların stratejik hedeflerine ulaşmasında güvenilir bir Çözüm Ortağı olmayı hedeflemektedir.

 

Misyonumuz


Yenilikçi ve yaratıcı analitik iş yönetimi çözümlerimizle kurumlara öncülük etmeyi, süreç danışmanlığı ile yol göstermeyi ve kurumların görünmeyeni herkesten önce görmelerini sağlamayı hedeflemekteyiz.

 

Vizyonumuz


Vizyonumuz sadece Türkiye ile sınırlı kalmamakla birlikte EMEA bölgesinde kurumlar tarafından en cok sevilen, saygı duyulan ve güvenilen analitik iş yönetimi danışmanlığı çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

 

 

Popup engelleme
Şirket Broşürü
Ad Soyad : *
E-posta : *
Telefon : *
Firma ismi : *